Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak kullanım amacı bulunan ahşap tasarımları, işlevleri açısından da oldukça kullanışlıdır. Maliyeti düşük olduğundan işletmeler, eğitim ve sağlık birimleri, özel firmalar bahçelerinde ahşap ürünlerimizi tercih etmektedirler.

Ahşap Tasarımları

Müşterilerimize uyguladığımız özel tasarım ahşap modellerimize aşağıdan bakabilirsiniz.  Bu modellerden talep etmeniz durumunda stok numarası ile iletişim hattından başvurmanız yeterli olacaktır.

Ahşap duvar saksıları modelleri istenilen genişlik ve uzunlukta üretimi yapılabilmektedir. Müşterilerimizin özel taleplerine göre de saksı ve çiçeklik imalatı yapıyoruz. İç ve dış mekan saksı ve çiçeklik modelleri, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda projelendirilerek imalatı yapılabilmektedir. Duvar saksıları ile evlerinizi, bahçelerinizi ve tüm özel mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Ahşap saksı üretiminde 1. sınıf sarıçam, ladin kereste veya isteğe bağlı özel ürünler kullanılabilir. Yukarıda müşterilerimize uyguladığımız ahşap saksı modellerimizden bazılarını görebilirsiniz. Bu modellerden talep etmeniz durumunda stok numarası ile bize başvurmanız yeterli olacaktır. Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Sultanbeyli, Ümraniye, Kartal, dahil tüm  İstanbul, Anadolu Yakası gölgesine ücretsiz servisimiz vardır.