Ahşap bahçe bankları modellerimizi kaliteli malzeme ve en düşük fiyat garantisi ile almanın ayrıcalığını yaşayın. Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak kullanım amacı bulunan ahşap modellerimize buradan ulaşabilirsiniz. Bu ürünler işlevleri açısından da oldukça kullanışlıdır. Maliyeti düşük olduğundan işletmeler, eğitim ve sağlık birimleri, özel firmalar bahçelerinde ahşap ürünleri tercih etmektedirler.

Bahçe bankları ölçüleri

Bahçe bankları modellerimizin istenilen genişlik ve uzunlukta üretimi yapılabilmektedir. Müşterilerimizin özel taleplerine göre de bank imalatı yapıyoruz. İç ve dış mekan bank modelleri, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda projelendirilerek imalatı yapılabilmektedir.

Bahçe bankları modelleri

Şık ve dekoratif ahşap bahçe bankları modellerimiz ile evlerinizi, bahçelerinizi ve tüm özel mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Ahşap bank üretiminde 1. sınıf sarıçam, ladin kereste veya isteğe bağlı özel ürünler kullanılabilir. Aşağıda müşterilerimize uyguladığımız ahşap bank modellerimizden bazılarını görebilirsiniz. Bu modellerden talep etmeniz durumunda stok numarası ile bize başvurmanız yeterli olacaktır.


 

Bank Modelleri

Özel tasarımlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Tasarımlar

 

 • M2215

  M2215

 • M2216

  M2216

 • M2231

  M2231

 • M2217

  M2217

 • M2218

  M2218

 • M2220

  M2220

 • M2222

  M2222

 • M2223

  M2223

 • M2224

  M2224

 • M2225

  M2225

 • M2214

  M2214

 • M2213

  M2213

 


Özel Sipariş Talebi

Özel talepleriniz için, bize iletişim hattından ulaşın.
Talepte bulunun

 

Neden Ahşap Ürünleri

Ahşap malzemenin sağlamış olduğu doğa hissi, insanların fiziksel ve ruhsal yaşam kalitesini artırmaktadır. Ruhsal ve fiziksel olarak yaşam kalitesini artırmak, ahşabın sağlıklı yapısından gelir. Beton ve çelik yığınlarının oluşturduğu sağlıksız ortamlardan kurtulmanın yolu ahşabın sevilmesidir.

Estetik açıdan da ihtiyaçları fazlasıyla karşılayan ahşap, insanların hayal ettiği ürünleri onlara verebilmektedir. Dubleks bir ev, bir villa veya bir çiftlik evinde yaşamak isteyen insanların sayısı çok fazladır. Ekonomik özellikleri bakımından çok daha ucuz olan ahşap ürünleri, aynı zamanda çok daha sağlıklı olabilmektedir.

Ürünlerimizin tüm bu üstün özelliklerini bir araya getirdiğimizde, insanların bir numaralı tercihi olabilmektedir.

Ahşap Ürünlerinin Bakımı

Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak ürünlerimizin kullanım amacı bulunur. Ahşap saksıların, işlevleri açısından da oldukça kullanışlı olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle bakımlarında aşağıdaki kriterleri uygulamak önemli olacaktır;

 1. İki yılda bir ahşapta görülen çatlak ve çürümelerde gerekli onarım yapılmalıdır.
 2. Güneş ışınları ve nem, ahşabın en büyük düşmanıdır. Bunu önlemek için bakımlarının yapılması önemlidir.
 3. Dış cephelerde çatlak varsa, dolgu malzemeleri ile doldurularak boya işlemi yapılmalıdır.
 4. Cephelerde görülen çürümüş ahşaplar mümkünse yenisi ile değiştirilmelidir. Aksi halde, çürüyen ahşap, çevresindeki alanlara da zarar verecektir.
 5. Periyotlarda temizlenip kurutulmuş yüzeyler, baharda bir kat örtücü boya ile boyanırsa daha uzun ömürlü olacaktır.

Cevap Bırakın

Sohbeti Başlat
Türkiye'nin en kapsamlı ahşap tasarım merkezine hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?