Bulunduğunuz alana ve yetiştirmek istediğiniz bitki türüne göre özel Adalar ahşap saksı modellerimizden birisi tam size göre. İmalatını yaptığımız ürünlerimiz zorlu hava şartlarına maruz kalan alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Çürümeye, kurtlanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

Adalar ahşap saksı

Adalar ahşap saksı olarak, üretimde kullandığımız tüm ahşap saksı malzemeleri emprenye edilmiştir. Emprenye işlemi, ahşap malzemede oluşabilecek çürüme ve böcek tahribatını önlemek için kullanılır. Ayrıca yanma, deformasyon ve benzeri olumsuzlukları gidermek için de kullanılır.

Müşterilerimize sınırsız ahşap saksı modellerini en uygun fiyat garantisi ile Adalar Ahşap‘ta sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ahşap saksı özellikleri

İç ve dış mekan ahşap saksı modelleri isteğe bağlı projelendirilebilen özel beklentilere göre tasarlanıp imalatı yapılabilmektedir. İmalatını yaptığımız dekoratif ahşap saksı modelleri iç ve dış mimarilerde mükemmel sonuçlar vermektedir. Dekoratif ahşap saksı üretiminde 1. Sınıf sarıçam, ladin kereste kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak İROKO, TİK vb. sert ağaç da kullanılmaktadır.

Ahşap Bölgeleri

Adalar ahşap saksı, aşağıdaki bölgelere saksı, bank, kamelya ve diğer ahşap ürünleri vermektedir;

  • Heybeliada ahşap saksı
  • Burgazada ahşap saksı
  • Büyükada ahşap saksı
  • Kınalıada ahşap saksı

 


Özel Sipariş Talebi

Farklı talepleriniz için, bize iletişim hattından ulaşın.
Özel Sipariş

Neden Ahşap Ürünleri

Ahşap malzemenin sağlamış olduğu doğa hissi, insanların fiziksel ve ruhsal yaşam kalitesini artırmaktadır. Ruhsal ve fiziksel olarak yaşam kalitesini artırmak, ahşabın sağlıklı yapısından gelir. Beton ve çelik yığınlarının oluşturduğu sağlıksız ortamlardan kurtulmanın yolu ahşabın sevilmesidir.

Estetik açıdan da ihtiyaçları fazlasıyla karşılayan ahşap, insanların hayal ettiği ürünleri onlara verebilmektedir. Dubleks bir ev, bir villa veya bir çiftlik evinde yaşamak isteyen insanların sayısı çok fazladır. Ekonomik özellikleri bakımından çok daha ucuz olan ahşap ürünleri, aynı zamanda çok daha sağlıklı olabilmektedir.

Ürünlerimizin tüm bu üstün özelliklerini bir araya getirdiğimizde, insanların bir numaralı tercihi olabilmektedir.

Ahşap Ürünlerinin Bakımı

Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak ürünlerimizin kullanım amacı bulunur. Ahşap saksıların, işlevleri açısından da oldukça kullanışlı olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle tamir ve bakımlarında aşağıdaki kriterleri uygulamak önemli olacaktır;

  1. İki yılda bir ahşapta görülen çatlak ve çürümelerde gerekli onarım yapılmalıdır.
  2. Güneş ışınları ve nem, ahşabın en büyük düşmanıdır. Bunu önlemek için bakımlarının yapılması önemlidir.
  3. Dış cephelerde çatlak varsa, dolgu malzemeleri ile doldurularak boya işlemi yapılmalıdır.
  4. Cephelerde görülen çürümüş ahşaplar mümkünse yenisi ile değiştirilmelidir. Aksi halde, çürüyen ahşap, çevresindeki alanlara da zarar verecektir.
  5. Periyotlarda temizlenip kurutulmuş yüzeyler, baharda bir kat örtücü boya ile boyanırsa daha uzun ömürlü olacaktır.

Ahşap Saksı Ürünleri

Aşağıda müşterilerimize uyguladığımız ahşap saksı modellerimizden bazılarını görebilirsiniz. Bu modellerden talep etmeniz durumunda stok numarası ile bize başvurmanız yeterli olacaktır.

Online Satış Noktası

Dekoratif, şık ve kullanışlı ahşap model ve tasarımlarımızı kredi kartına taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.
Satın Al

 

Çalışanlarımız için iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin yanı sıra uzaktan isg eğitimleri ile diğer uygulamalarına büyük önem vermekteyiz.

Cevap Bırakın

Sohbeti Başlat
Merhaba, Adalar Ahşapçı'ya hoş geldiniz. Özel tasarımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.