Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ahşap pergola modellerimiz ile kullanım alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Bu ürünler işlevleri açısından da oldukça kullanışlıdır. Maliyeti düşük olduğundan işletmeler, eğitim ve sağlık birimleri, özel firmalar bahçelerinde ahşap ürünleri tercih etmektedirler.

Ahşap pergola modelleri ölçüleri

Ahşap pergola modelleri istenilen genişlik ve uzunlukta üretimi yapılabilmektedir. Müşterilerimizin özel taleplerine göre de pergola imalatı yapıyoruz. Ahşap modelleri, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda projelendirilerek imalatı yapılabilmektedir.

Ahşap pergola modelleri modelleri

Şık ve dekoratif ahşap pergola modellerimiz ile evlerinizi, bahçelerinizi ve tüm özel mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Ahşap üretiminde 1. sınıf sarıçam, ladin kereste veya isteğe bağlı özel ürünler kullanılabilir. Aşağıda müşterilerimize uyguladığımız modellerimizden bazılarını görebilirsiniz. Bu modellerden talep etmeniz durumunda stok numarası ile bize başvurmanız yeterli olacaktır.


 

Pergola Modelleri

Özel tasarımlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Tasarımlar

 

 • P1207

  P1207

 • P1206

  P1206

 • P1205

  P1205

 • P1204

  P1204

 • P1203

  P1203

 • P1202

  P1202

 • P1201

  P1201

 • P1208

  P1208

 • P1209

  P1209

 • P1210

  P1210

 


Özel Sipariş Talebi

Özel talepleriniz için, bize iletişim hattından ulaşın.
Talepte bulunun

 

Neden Ahşap Ürünleri

Ahşap malzemenin sağlamış olduğu doğa hissi, insanların fiziksel ve ruhsal yaşam kalitesini artırmaktadır. Ruhsal ve fiziksel olarak yaşam kalitesini artırmak, ahşabın sağlıklı yapısından gelir. Beton ve çelik yığınlarının oluşturduğu sağlıksız ortamlardan kurtulmanın yolu ahşabın sevilmesidir.

Estetik açıdan da ihtiyaçları fazlasıyla karşılayan ahşap, insanların hayal ettiği ürünleri onlara verebilmektedir. Dubleks bir ev, bir villa veya bir çiftlik evinde yaşamak isteyen insanların sayısı çok fazladır. Ekonomik özellikleri bakımından çok daha ucuz olan ahşap ürünleri, aynı zamanda çok daha sağlıklı olabilmektedir.

Ürünlerimizin tüm bu üstün özelliklerini bir araya getirdiğimizde, insanların bir numaralı tercihi olabilmektedir.

Ahşap Ürünlerinin Bakımı

Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak ürünlerimizin kullanım amacı bulunur. Ahşap saksıların, işlevleri açısından da oldukça kullanışlı olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle bakımlarında aşağıdaki kriterleri uygulamak önemli olacaktır;

 1. İki yılda bir ahşapta görülen çatlak ve çürümelerde gerekli onarım yapılmalıdır.
 2. Güneş ışınları ve nem, ahşabın en büyük düşmanıdır. Bunu önlemek için bakımlarının yapılması önemlidir.
 3. Dış cephelerde çatlak varsa, dolgu malzemeleri ile doldurularak boya işlemi yapılmalıdır.
 4. Cephelerde görülen çürümüş ahşaplar mümkünse yenisi ile değiştirilmelidir. Aksi halde, çürüyen ahşap, çevresindeki alanlara da zarar verecektir.
 5. Periyotlarda temizlenip kurutulmuş yüzeyler, baharda bir kat örtücü boya ile boyanırsa daha uzun ömürlü olacaktır.

Cevap Bırakın

Sohbeti Başlat
Türkiye'nin en kapsamlı ahşap tasarım merkezine hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?