Ahşap çardak modellerimizi kaliteli malzeme ve en düşük fiyat garantisi ile almanın ayrıcalığını yaşayın. Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak kullanım amacı bulunan ahşap modellerimize buradan ulaşabilirsiniz. Bu ürünler işlevleri açısından da oldukça kullanışlıdır. Maliyeti düşük olduğundan işletmeler, eğitim ve sağlık birimleri, özel firmalar bahçelerinde ahşap ürünleri tercih etmektedirler.

Ahşap çardak ölçüleri

Ahşap çardak modellerimizin istenilen genişlik ve uzunlukta üretimi yapılabilmektedir. Müşterilerimizin özel taleplerine göre de ahşap çardak imalatı yapıyoruz. Ahşap çardak modelleri, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda projelendirilerek imalatı yapılabilmektedir.

Ahşap çardak modelleri

Şık ve dekoratif ahşap çardak modellerimiz ile evlerinizi, bahçelerinizi ve tüm özel mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Ahşap üretiminde 1. sınıf sarıçam, ladin kereste veya isteğe bağlı özel ürünler kullanılabilir. Aşağıda müşterilerimize uyguladığımız ahşap modellerimizden bazılarını görebilirsiniz. Bu modellerden talep etmeniz durumunda stok numarası ile bize başvurmanız yeterli olacaktır.


 

Kamelya Modelleri

Özel tasarımlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Tasarımlar

 

 • K1512

  K1512

 • K1511

  K1511

 • K1510

  K1510

 • K1509

  K1509

 • K1508

  K1508

 • K1507

  K1507

 • K1506

  K1506

 • K1505

  K1505

 • K1504

  K1504

 • K1503

  K1503

 • K1502

  K1502

 • K1524

  K1524

 • K1523

  K1523

 


Özel Sipariş Talebi

Özel talepleriniz için, bize iletişim hattından ulaşın.
Talepte bulunun

 

Neden Ahşap Ürünleri

Ahşap malzemenin sağlamış olduğu doğa hissi, insanların fiziksel ve ruhsal yaşam kalitesini artırmaktadır. Ruhsal ve fiziksel olarak yaşam kalitesini artırmak, ahşabın sağlıklı yapısından gelir. Beton ve çelik yığınlarının oluşturduğu sağlıksız ortamlardan kurtulmanın yolu ahşabın sevilmesidir.

Estetik açıdan da ihtiyaçları fazlasıyla karşılayan ahşap, insanların hayal ettiği ürünleri onlara verebilmektedir. Dubleks bir ev, bir villa veya bir çiftlik evinde yaşamak isteyen insanların sayısı çok fazladır. Ekonomik özellikleri bakımından çok daha ucuz olan ahşap ürünleri, aynı zamanda çok daha sağlıklı olabilmektedir.

Ürünlerimizin tüm bu üstün özelliklerini bir araya getirdiğimizde, insanların bir numaralı tercihi olabilmektedir.

Ahşap Ürünlerinin Bakımı

Kullanılan yerlerin özelliğine uygun olarak ürünlerimizin kullanım amacı bulunur. Ahşap saksıların, işlevleri açısından da oldukça kullanışlı olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle bakımlarında aşağıdaki kriterleri uygulamak önemli olacaktır;

 1. İki yılda bir ahşapta görülen çatlak ve çürümelerde gerekli onarım yapılmalıdır.
 2. Güneş ışınları ve nem, ahşabın en büyük düşmanıdır. Bunu önlemek için bakımlarının yapılması önemlidir.
 3. Dış cephelerde çatlak varsa, dolgu malzemeleri ile doldurularak boya işlemi yapılmalıdır.
 4. Cephelerde görülen çürümüş ahşaplar mümkünse yenisi ile değiştirilmelidir. Aksi halde, çürüyen ahşap, çevresindeki alanlara da zarar verecektir.
 5. Periyotlarda temizlenip kurutulmuş yüzeyler, baharda bir kat örtücü boya ile boyanırsa daha uzun ömürlü olacaktır.

Cevap Bırakın

Sohbeti Başlat
Türkiye'nin en kapsamlı ahşap tasarım merkezine hoş geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?